Co oferujemy w zakresie Insights®Discovery™

Profile indywidualne
Warsztaty efektywności
Life&Business Coaching
Executive&Business Coaching
Planowanie rozwoju

PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE, SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE METODY

Serwis INSIGHTS24.pl jest marką należącą do Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu (csipb.pl).

Od wielu lat jesteśmy Oficjalnym Partnerem metodologii Insights®.
Łączymy wieloletnie praktyczne doświadczenie menedżerskie zdobyte na różnych poziomach zarządzania w międzynarodowych i krajowych korporacjach, wieloletnie doświadczenie konsultingowe przy wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań zarówno w obszarze biznesu jak również administracji rządowej i samorządowej oraz najświeższą wiedzę z obszaru psychologii biznesu, ekonomii behawioralnej i zarządzania zdobywaną na najlepszych krajowych i międzynarodowych uczelniach.

Nasi eksperci posiadają najwyższe możliwe certyfikacje trenerskie, coachingowe, superwizyjne i konsultingowe.

Zadowolenie i referencje naszych klientów są najlepszą wizytówką jakości naszego działania!

Nie zwlekaj

Warsztaty efektywności osobistej i zespołowej Insights®Discovery™

Insights® Discovery Efektywność Indywidualna jest wprowadzeniem do systemu Insights® Discovery i Profilu Indywidualnego. Wykorzystując interaktywne ćwiczenia, program ten pozwala zrozumieć siebie i innych a następnie szybko wykorzystywać zdobyte umiejętności w praktyce. Dzięki wykorzystaniu Profili Indywidualnych Insights® Discovery, program pozwala każdemu lepiej zrozumieć siebie, poznać preferencje pozostałych osób oraz adaptować swój styl komunikacyjny do ich potrzeb. Posługiwanie się pojęciami czterech energii kolorystycznych: Ognisty Czerwony, Słoneczny Żółty, Kojący Zielony i Chłodny Niebieski umożliwia stworzenie jednego, wspólnego, łatwego do zapamiętania języka oraz zbudowanie podstaw, na których uczestnicy będą mogli w przyszłości opierać swoje relacje interpersonalne. Programy Insights® Efektywność Indywidualna są dostosowywane do wymagań oraz potrzeb klienta i mogą trwać od 1 dnia, aż po cykl sesji trwający kilka tygodni lub nawet miesięcy.

Profil Indywidualny Insights®Discovery™

Profil indywidualny Insights® Discovery jest narzędziem wspomagającym rozwój indywidualny pracownika oraz całego zespołu Wierzymy, że dokument ten jest doskonałym wsparciem dla ludzi w pogłębianiu wiedzy na temat samych siebie, swojego stylu działania i jego wpływu na relacje z innymi osobami w środowisku pracy. By otrzymać profil, respondent wypełnia kwestionariusz składający się z 25 zestawów określeń. Wynikiem jest wielostronicowy raport, który daje możliwość dokładnego zrozumienia stylu funkcjonowania respondenta, oraz jego wpływu na relacje interpersonalne zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Model Insights® Discovery zakłada, że każdy człowiek jest niepowtarzalny, ma własny styl działania, indywidualne potrzeby i oczekiwania. Profil uczy rozpoznawać i doceniać różnice w tym zakresie. Każdy profil zawiera rozdział PODSTAWOWY, który opisuje respondenta w kategoriach stylu funkcjonowania, mocnych i potencjalnie słabych stron, wartości wnoszonych do zespołu, stylu komunikowania się, nieuświadomionych aspektów wizerunku, typu antagonistycznego i wskazówek dotyczących dalszego rozwoju. Wiedza zawarta w Rozdziale Podstawowym może być poszerzona o treści dodatkowych rozdziałów Profilu, które doskonale wspierają rozwój indywidualny pracownika w konkretnych, specyficznych obszarach. DODATKOWE ROZDZIAŁY: Zarządzanie, Rozwój osobisty, Skuteczna sprzedaż i Pytania rekrutacyjne.

© 2022 INSIGHTS24.pl | ScrollMe by AccessPress Themes